FLAŞ- Kayserispor’da korona testi pozitif çıkan idari personel hakkında yeni gelişme
![FLAŞ- Kayserispor’da korona testi pozitif çıkan idari personel hakkında yeni gelişme](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/04/flas_kayserisporda_korona_testi_pozitif_cikan_idari_personel_hakkinda_yeni_gelisme_h4567_387fe.jpeg)
Hes Kablo Kayserispor'da geçtiğimiz günlerde korona testi pozitif çıkan idari personele yeni test yapıldı. Sarı kırmızılı kulüp, yeni yapılan test sonucu sonrası kulüp personelinin 'covid-19' test sonucunun negatif çıktığını açıkladı. Kayserispor'un resmî sosyal medya hesaplarından yapılan kamuoyu bilgilendirmesinde, "24 Mart tarihinde covid19 test sonucu pozitif çıkan idari personelimizin 8 Nisan tarihinde tekrarlanan test sonucu negatif çıkmıştır. Değerli çalışma arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve tüm hastalarımıza şifa diliyoruz" notu düşüldü.
Haber: Samed Aydın SUN
İlgili Galeriler