SİYASET HABERLERİ
AK  Partili isim Yeniden Refah'a katıldı
19 Kasım 2020, 13:25 0
AK Partili isim Yeniden Refah'a katıldı
Elazığ Ak Parti İl Teşkilatı kurucularından, Ak Parti İl Başkan Yardımcılığı ve AK Partiden iki dönem milletvekili aday adayı olan Avukat İbrahim Gök, Yeniden Refah Partisi’ne katıldı.
İyi Partili Kazım Yücel Cırgalan'a Çıkarma Yaptı
28 Eylül 2020, 19:00 0
İyi Partili Kazım Yücel Cırgalan'a Çıkarma Yaptı
Çöp Transfer Merkezi Başka Alana Taşınmalı Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanı Kazım Yücel, vatandaşların dertleri ile dertlenmeye devam ediyor. Yücel'in bu kez adresi Çöp Transfer Merkezi'nin kurulacağı Cırgalan Mahallesi oldu. Mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyen Yücel, "Madem bu tesis son teknoloji ile yapılıyor ve kokuya neden olmayacak o zaman evlerinin önlerine bu tesisi kursunlar" dedi.
HAMİLELİKTE FAZLA KİLO,  İDRAR KAÇIRMAYI TETİKLİYOR!
25 Eylül 2020, 18:21 0
HAMİLELİKTE FAZLA KİLO, İDRAR KAÇIRMAYI TETİKLİYOR!
Hamilelikte işeme sıklığının arttığını ve bebeğin basısına bağlı olarak pelvik taban üzerinde de gevşemeler görülebildiğini ifade eden Prof. Dr. Tufan Tarcan, “Pelvik organ prolapsusu ve stres tipi idrar kaçırma durumlarını hamilelikte ve hamilelik sonrasında daha sık görüyoruz. Bunlardan korunmak için hastalarımıza tavsiyelerimizin başında hamilelikte aşırı kilo almamaları geliyor.” dedi ve ekledi: “Çünkü ne kadar kilo alınırsa o kadar karın içi basınç artıyor. Bu da pelvik taban üzerine zararlı etki gösteriyor.” dedi.
ATAŞ, İLÇELERİN SORUNLARINI GÜNDEME TAŞIDI
24 Eylül 2020, 16:44 0
ATAŞ, İLÇELERİN SORUNLARINI GÜNDEME TAŞIDI
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri’nin ve ilçelerinin sorunlarının çözümü için mücadelesini sürdürüyor.  Sorunları gündeme taşıyan ve iktidarı sık sık uyaran Ataş, bu kez de  yıllardır çözüm bekleyen ulaşım, tarım ve su sorunlarını Meclis gündemine taşıdı. İktidara seslenen Ataş, “Vatandaş sizden çözüm bekliyor” dedi.
“MUHTARLAR PANDEMİ SÜRECİNDE YETKİLİ BİR MUHATAP BULAMIYOR.”
21 Eylül 2020, 16:46 0
“MUHTARLAR PANDEMİ SÜRECİNDE YETKİLİ BİR MUHATAP BULAMIYOR.”
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin mahalle muhtarlarına ziyaretleri sürüyor.
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ FELAHİYE İLÇE KONGRESİ’NE KATILDI
19 Eylül 2020, 15:24 0
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ FELAHİYE İLÇE KONGRESİ’NE KATILDI
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç AK Parti Felahiye İlçe Kongresi’ne katıldı. Kongrede, uyum kültürünü ve pandemi sürecini değerlendiren Başkan Büyükkılıç, “Çalılmalarımızı asla aksatmayacağız” dedi.
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI
17 Eylül 2020, 14:49 0
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemi ile katılım sağladığı AK Parti İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Toplantıda gündeme dair konular ele alındı.
ÖZER’DEN ÖZHASEKİ’YE YANIT
15 Eylül 2020, 13:53 0
ÖZER’DEN ÖZHASEKİ’YE YANIT
CHP İL BAŞKANI ÜMİT ÖZER’DEN AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ’YE YANIT:  RÜŞVETCİLERİ BÜYÜKELÇİ YAPMADIK!