SİYASET HABERLERİ
Özhaseki trafik kazası geçirdi!
09 Şubat 2020, 21:08 0
Özhaseki trafik kazası geçirdi!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin burnunun kırıldığı trafik kazasında, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz hafif yaralandı.
CHP’de 2. Özer dönemi !
09 Şubat 2020, 20:35 0
CHP’de 2. Özer dönemi !
ATAŞ:   İŞSİZLİĞİN ÖNEMLİ BİR NEDENİ SURİYELİLER
09 Şubat 2020, 14:02 0
ATAŞ:  İŞSİZLİĞİN ÖNEMLİ BİR NEDENİ SURİYELİLER
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, işsizliğin önemli sorunları beraberinde getirdiğine dikkat çekerek, “Toplu intihar, cinnet gibi vakalarının pek çoğunun sebebini geçim sıkıntısı ve işsizlik oluşturuyor” dedi.
AK Partililerden Başbuğ hakkında suç duyurusu
07 Şubat 2020, 16:53 0
AK Partililerden Başbuğ hakkında suç duyurusu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, İlker Başbuğ’un FETÖ açıklamaları hakkında, “AK Parti'den 6 kişinin adına suç duyurusunda bulunduk.” dedi.
AK Parti’de kongre startı Şubatta
07 Şubat 2020, 16:07 0
AK Parti’de kongre startı Şubatta
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe kongre tarihlerinin belirlendiğini söyledi.
CHP’de mavi-beyaz çekişecek
07 Şubat 2020, 14:38 0
CHP’de mavi-beyaz çekişecek
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tiyatro salonunda gerçekleştirilecek olan seçimde mevcut başkan Ümit Özer ile eski başkanlardan avukat Mustafa Aslan’ın listeleri yarışacak. Mevcut yönetimin istediği Genel başkan yardımcısı Özgür Özer’e tepkiler olması üzerine CHP Genel Merkezi il kongresine Kırıkkale milletvekili Ahmet Önal’ı görevlendirdi. Çetin Arık’la birlikte 453 delege oy kullanacak.
‘Kayserimizin beklediği muhalefet olacağım’
07 Şubat 2020, 14:30 0
‘Kayserimizin beklediği muhalefet olacağım’
Yarın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tiyatro salonunda yapılacak il kongresinde aday olan avukat Mustafa Aslan; demokratik olmayan katılımcı olmayan yöntemlerle idare etmeye çalışmanın partiyi yıprattığına dikkat çekerek ‘göreve gelmem halinde herşeyin ortak akıl ile tüm ilçe başkanlarımız ile yürütüleceği kişiye göre değil, ülke menfaatinin esas alındığı bir yönetim şeklini hayata geçirmek için seferber edeceğim. Partimizi millet vekilliği yarışına kurban etmemek için Kayseri politikası ve muhalefeti yapmak için adayım’ dedi.
‘CHP iktidarını Kayseri’ye getireceğiz’
06 Şubat 2020, 16:21 0
‘CHP iktidarını Kayseri’ye getireceğiz’
Kayseri’nin yıllardır örgütlenmede sorunu olduğunu, bu konuda da kendisinin eksiği olduğunu, ancak seçilirse bunu tamamlayacağını, yüzeysel sorunları da çözeceğini belirtti. ‘CHP’nin Kayseri’de oy oranını ben artırdım’ diyen Özer ‘Seçim tam bir Demokrasi şöleni ve CHP’ye yakışan seçim olsun. Delegelerde sağduyulu olsun, birbirini kırıp, küstürmesin’ dedi.
Ersoy’dan Kayseri için TBMM’ye teklif
05 Şubat 2020, 14:03 0
Ersoy’dan Kayseri için TBMM’ye teklif
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Türkiye Büyük Milet Meclisi Başkanlığı'na "Kayseri’nin ilçelerinin bazı sorunlarının araştırılarak alınacak önlemlerin belirlenmesi" amacıyla Meclis Araştırması açılmasını teklif etti.
‘‘Biz yük olan değil, yük almaya çalışan bir teşkilatız’’
03 Şubat 2020, 17:36 0
‘‘Biz yük olan değil, yük almaya çalışan bir teşkilatız’’
AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve yönetim kurulu üyeleri, mahallelerde bulunan teşkilatları ziyaret etti. Ziyaretlerin bereketli geçtiğini dile getiren Başkan Okandan, emek veren teşkilat mensuplarına teşekkür etti.