SİYASET HABERLERİ
DURSUN ATAŞ: KAYSERİ’DE CUMHURBAŞKANININ SÖZLERİ İTİBAR GÖRMÜYOR MU?
30 Kasım 2020, 15:02 0
DURSUN ATAŞ: KAYSERİ’DE CUMHURBAŞKANININ SÖZLERİ İTİBAR GÖRMÜYOR MU?
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, art arda yaşanan depremlere dikkat çekerek, “Deprem öldürmez, ihmal öldürür” açıklaması yaptı. Ataş, Kayseri’de depreme karşı önlemler alınması gerektiğini belirterek, kentte ne kadar hazır olduğunun tespit edilmesi için çalışma yapılması gerektiğini belirterek, bu konuda Meclis araştırması yapılması önerisinde bulundu. Diğer yandan Ataş, Kayseri’de devam eden kentsel dönüşüm projelerinin de gözden geçirilmesi gerektiğini ifade ederek, “Cumhurbaşkanı her ne kadar yatay mimari yapılması yönünde düşüncelerini beyan etse de, şehrimize devasa dikey mimariler yapılmaya devam etmektedir. Ya cumhurbaşkanının sözleri itibar görmemekte ya da olası bir depremde bu binaların yapacağı domino etkisi umursanmamaktadır” şeklinde konuştu.
DURSUN ATAŞ BU KEZ DE ÇİFTÇİLERİN SESİ OLDU
20 Kasım 2020, 15:08 0
DURSUN ATAŞ BU KEZ DE ÇİFTÇİLERİN SESİ OLDU
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri’deki çiftçilerin takipteki borçlarının 5 yılda 5 kat arttığını belirterek, “Kayserili çiftçinin 76 milyon TL kredi borcu yasal takibe düşmüştür. Bu zor günlerde, çiftçimizin borçlarının ödeme koşulları da dikkate alınarak, faizsiz olarak uzun vadeli yapılandırılması gerekmektedir” dedi. Ataş, aynı zamanda sulama ücretleri konusunda da icra şoku yaşayan çiftçilerin sesi oldu.
DURSUN ATAŞ’TAN:  İŞSİZLERİN VE ÇİFTÇİNİN BORCUNU SİLİN ÇAĞRISI
19 Kasım 2020, 13:34 0
DURSUN ATAŞ’TAN: İŞSİZLERİN VE ÇİFTÇİNİN BORCUNU SİLİN ÇAĞRISI
BIRAKIN SİYASETİ, VİCDANINIZA SESLENİYORUM
AK  Partili isim Yeniden Refah'a katıldı
19 Kasım 2020, 13:25 0
AK Partili isim Yeniden Refah'a katıldı
Elazığ Ak Parti İl Teşkilatı kurucularından, Ak Parti İl Başkan Yardımcılığı ve AK Partiden iki dönem milletvekili aday adayı olan Avukat İbrahim Gök, Yeniden Refah Partisi’ne katıldı.
İyi Partili Kazım Yücel Cırgalan'a Çıkarma Yaptı
28 Eylül 2020, 19:00 0
İyi Partili Kazım Yücel Cırgalan'a Çıkarma Yaptı
Çöp Transfer Merkezi Başka Alana Taşınmalı Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanı Kazım Yücel, vatandaşların dertleri ile dertlenmeye devam ediyor. Yücel'in bu kez adresi Çöp Transfer Merkezi'nin kurulacağı Cırgalan Mahallesi oldu. Mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyen Yücel, "Madem bu tesis son teknoloji ile yapılıyor ve kokuya neden olmayacak o zaman evlerinin önlerine bu tesisi kursunlar" dedi.
HAMİLELİKTE FAZLA KİLO,  İDRAR KAÇIRMAYI TETİKLİYOR!
25 Eylül 2020, 18:21 0
HAMİLELİKTE FAZLA KİLO, İDRAR KAÇIRMAYI TETİKLİYOR!
Hamilelikte işeme sıklığının arttığını ve bebeğin basısına bağlı olarak pelvik taban üzerinde de gevşemeler görülebildiğini ifade eden Prof. Dr. Tufan Tarcan, “Pelvik organ prolapsusu ve stres tipi idrar kaçırma durumlarını hamilelikte ve hamilelik sonrasında daha sık görüyoruz. Bunlardan korunmak için hastalarımıza tavsiyelerimizin başında hamilelikte aşırı kilo almamaları geliyor.” dedi ve ekledi: “Çünkü ne kadar kilo alınırsa o kadar karın içi basınç artıyor. Bu da pelvik taban üzerine zararlı etki gösteriyor.” dedi.
ATAŞ, İLÇELERİN SORUNLARINI GÜNDEME TAŞIDI
24 Eylül 2020, 16:44 0
ATAŞ, İLÇELERİN SORUNLARINI GÜNDEME TAŞIDI
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri’nin ve ilçelerinin sorunlarının çözümü için mücadelesini sürdürüyor.  Sorunları gündeme taşıyan ve iktidarı sık sık uyaran Ataş, bu kez de  yıllardır çözüm bekleyen ulaşım, tarım ve su sorunlarını Meclis gündemine taşıdı. İktidara seslenen Ataş, “Vatandaş sizden çözüm bekliyor” dedi.
“MUHTARLAR PANDEMİ SÜRECİNDE YETKİLİ BİR MUHATAP BULAMIYOR.”
21 Eylül 2020, 16:46 0
“MUHTARLAR PANDEMİ SÜRECİNDE YETKİLİ BİR MUHATAP BULAMIYOR.”
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin mahalle muhtarlarına ziyaretleri sürüyor.