Sporcular evde antrenman yapıyor
Korona virüs tedbirleri nedeniyle sokağa çıkamayan sporcular, antrenmanlarını evlerinde sürdürüyor.
![Sporcular evde antrenman yapıyor](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/04/sporcular_evde_antrenman_yapiyor_h4464_aa8d8.jpeg)
Kayseri'de atıcılık ve avcılık sporu ile ilgilenen sporcular, ülkeyi etkileyen korona virüs salgını nedeniyle uygulanan tedbirler sonrasında 'Evde kal' çağrısına uyarak evde kalıyor. Havalı Silahlar Türkiye Kupası'na da büyük damga vuran Kayserili sporcular antrenmanlarına evde devam ediyor.
Genç sporcular evlerindeki havalı tabancalar ve diğer aletleri kullanarak çalışmalarını her gün sürdürüyor. İHA
İlgili Galeriler