Özhaseki: Berna Başkan takıma can suyu verdi

Kayserispor’u ziyaret eden Onursal Başkan Mehmet Özhaseki, başkan Berna Gözbaşı’nın  şehrin kocaman bir yükünü aldığını söyleyerek, övgüler yağdırdı.

Özhaseki: Berna Başkan takıma can suyu verdi
24 Ağustos 2020 Pazartesi 18:19

AK Parti Milletvekili Mehmet Özhaseki ve İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kayserispor tesislerine moral ziyaretinde bulundu. Kulüp tesislerinde sarı kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı ve yönetim kurulu üyelerinden Muhammed Ali Temel tarafından karşılanan Özhaseki, Kayserispor’un şehrin en önemli marka değerinden biri olduğunu söyledi.

Kayserispor’da yöneticilik yaptığı için yaşanan zorlukları bildiğini de belirten Özhaseki,  “Burada yoktan var etmeye çalışırsınız. Bu iş kolay bir iş  değil. Hayırseverlerimiz her şeyi yapıyorlar ama Kayserispor denince herkes geriye çekiliyor. Berna Başkan Kayseri’nin kocaman bir yükünü kaldırdı. Takıma can suyu verdi. Takım canlandı, hepimiz ümitlendi ama  bir takım aksaklıklar oldu.  İdari bir kararla Cumhurbaşkanımız da imdadımıza yetişti. Berna Başkanın işi çok zor. Her gün bir sürpriz bekler sizi. Adamın canını sıkan iş çok fazla. Tahtası açıldı. Kayserispor’un. Bir yandan localar satılıyor. Kayseri kamuoyunun biraz sabırlı olması ve sıkıştırmaması lazım. Altından kalkamayacağımız futbolcuları alamayız. Alırız, ama gelecekte bunun sıkıntılarını çekeriz” değerlendirmesinde bulundu.

(Haber-Foto: Samed Aydın SUN)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.