Kayserispor U19 takımı 28 puan topladı
Hes Kablo Kayserispor U19 takımı liglerin tekrardan başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.
![Kayserispor U19 takımı 28 puan topladı](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/04/kayserispor_u19_takimi_28_puan_topladi_h4917_d68f3.jpeg)
Spor Toto Gelişim Elit U19 Liginde mücadele eden Hes Kablo Kayserispor U19 takımı, ligde geride kalan 25 hafta sonunda 28 puan topladı. Oynadığı 25 maçta 7 galibiyet, 7 beraberlik ve 11 mağlubiyet alan Sarı-Kırmızılılar topladığı 28 puanla 13.sırada yer aldı. 25 maçta 36 gol atan Hes Kablo Kayserispor U19 takımı kalesinde ise 42 gol gördü.
Ligde kalan son 8 haftada alacağı sonuçlar ile ligleri yerini kendi belirleyecek olan Sarı-Kırmızılılar ligin ikinci yarısında iyi bir performans ortaya koymuştu. (Haber: Canan Bayram)
İlgili Galeriler