Kayserispor'da koronavirüs test sonuçları belli oldu
![Kayserispor'da koronavirüs test sonuçları belli oldu](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/09/kayserispor_da_koronavirus_test_sonuclari_belli_oldu_h10101_fc6e8.jpg)
Hes Kablo Kayserispor’da koronavirüs testleri negatif çıktı.
Süper Lig takımlarından Hes Kablo Kayserispor’da 3 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen koronavirüs test sonuçları belli oldu.
Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “3 Eylül 2020 tarihinde Futbol A takımımız, teknik heyetimiz ve personelimize yeni tip koronavirüs (COVID-19) testi uygulanmıştır. Yapılan tetkiklerde yeni tip koronavirüs bulgularına rastlanmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz” ifadelerine yer verildi.
İlgili Galeriler