Başkentte 'TEK' attık 'ÜÇ' aldık !
![Başkentte 'TEK' attık 'ÜÇ' aldık !](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/10/baskentte_tek_attik_uc_aldik_h10278_15231.jpg)
Süper Lig'in 4'üncü haftasında deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşan Hes Kablo Kayserispor, mücadelenin ilk yarısında İlhan Parlak'ın ceza sahası dışından vurduğu plase vuruş ile zorlu başkent deplasmanından 0-1 galip geldi.
Ligde, Kasımpaşa mücadelesinin ardından 2'nci galibiyetini alan sarı kırmızılı temsilcimiz, bu sonuçla birlikte puanını 6'ya yükseltti.
Spor Servisi
İlgili Galeriler