Başkanımız Berna Gözbaşı'ndan Açıklama"Artık korkulu rüya görmek istemiyoruz"

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlarla nefes aldıklarını belirterek, bundan sonra korkulu rüya görmek istemediklerini söyledi.

Başkanımız Berna Gözbaşı'ndan Açıklama"Artık korkulu rüya görmek istemiyoruz"
12 Mart 2021 Cuma 13:02

Gözbaşı, takımda futbolcuların sezon başından beri en yüksek motivasyona ulaştıklarını, futbolcular arasında birlik, beraberlik, kaynaşma, dostluğun sonuçlara da yansımaya başladığını kaydetti.Mücadeleci futbolun devamı halinde beklediklerinden de önce tehlikeli bölgeden uzaklasabileceklerini anlatan Gözbaşı şunları soyledi:
"Bu sezon hedefimiz ligde kalmak, iyi bir iskelet ile gelecek sezonun güçlü takımına zemin hazırlamak. Petrecu'nun ayrılmasından sonra futbolcularımız kendilerine verdiğimiz sorumluluğu çok iyi yerine getiriyorlar. Bu hava ile önümüzdeki haftalarda hedeflediğimiz puanları toplayarak artık korkuku rüya görmek istemiyoruz. Bunu başaracak kadro zenginliğimiz var."


Berna Gözbaşı, kendisini en fazla mutlu eden konulardan birinin de altyapıdan gelen futbolcuların kazanımı olduğunu ifade ederek. "Onlar oldukça, Kayserispor'a sahip çıkan bu şehrin çocukları bu formayı terlettikce bir daha sırtımız yere gelmeyecek. Bunun için çalışıyoruz, hem de çok. Özellikle yurt genelinde alt yapımızı zenginleştirecek çalışmalara imza atıyoruz" dedi.Berna Gözbaşı, Galatasaray karşısında öncelikle iyi futbol sergilemek istediklerini de kaydederek, galibiyetin sürpriz olmayacağını dile getirdi...


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.