5 Kişilik Listeye Girdi Gözler Arda Güler'de

Fenerbahçe'nin bünyesinden Real Madrid'in saflarına katılan Arda Güler, AFP tarafından La Liga'nın bu sezon dikkatle takip edilmesi gereken 5 yeni transfer içerisinde değerlendirildi.

5 Kişilik Listeye Girdi Gözler Arda Güler'de
10 Ağustos 2023 Perşembe 14:32

Fenerbahçe'den LaLiga'nın efsanevi temsilcisi Real Madrid'e katılan Arda Güler, İspanya'daki kamuoyunun dillendirilen konuları arasında kalmaya devam ediyor.

Uluslararası haber kurumu AFP, La Liga'nın bu sezon için göz önünde bulundurulması önerilen 5 yeni transferini sıraladığında, Arda Güler bu listede konumunu almayı başardı.Bu sıralamayı sunan haberde, Güler ile Lionel Messi kıyaslanırken, "Madrid, Messi ile kıyaslanan Türk dahinin 'Galacticos'un yeni jenerasyonunun bir parçası olmasını umuyor." ifadelerine yer verildi.Listedeli diğer futbolcu temsilciler arasında Real Madrid'in diğer oyuncusu Jude Bellingham, Atletico Madrid'in safına katılan Cesar Azpilicueta, Real Sociedad'ın kadrosuna eklediği Andre Silva ve Barcelona'nın parlayan ismi İlkay Gündoğan bulunuyor.Güler'in sakatlık durumuyla ilgili olarak Real Madrid'in Baş Teknik Adamı Carlo Ancelotti, "Sakatlık durumu alarm verici bir boyutta değil. Operasyon gerekip gerekmediğini değerlendiriyoruz." ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.