ARIK: 3-5 OY İÇİN TERÖRİSTTEN MEDET UMMADIK

ARIK: 3-5 OY İÇİN TERÖRİSTTEN MEDET UMMADIK
21 Şubat 2021 Pazar 14:32

   CHP Milletvekili Çetin Arık, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin partisine yönelik açıklamalarına yanıt verdi. Özhaseki’nin unutma sorunu yaşadığını ileri süren Arık, “Oslo’da teröristlerle masaya oturan, çadır mahkemelerde teröristleri aklayan, Diyarbakır’da terörist başının mektubunu okutan AK Parti’nin teröriste ‘gerilla’ diyen Genel Başkan Yardımcısı, Oy için eli kanlı teröristleri devletin televizyonuna çıkarmadık” dedi.


  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin CHP’yi hedef alan açıklamalarına CHP Milletvekili Çetin Arık’tan yanıt geldi. Özhaseki’nin sık sık unutkanlık yaşadığını ifade eden Arık, “Özhaseki, sık sık yaşadığı unutkanlık nedeniyle olayları ve kişileri karıştırıyor. Sonra da ipe sapa gelmez açıklamalarla kendisini komik duruma düşüyor” dedi.
  AK Parti’nin her seferinde kandırıldık diyerek Türkiye’nin başına açtığı belaları unutturmaya çalıştığını ifade eden Arık açıklamalarını şöyle sürdürdü: “AK Partililer, Gara’da şehit edilen vatan evlatlarıyla ilgili yanlışlarının faturasını da başkalarına kesmeye, gündem değiştirmeye çalışıyor. Olmadık iftiralarla CHP’yi hedef alıyorlar.  Oslo’da teröristlerle masaya oturan, çadır mahkemelerde teröristleri aklayan, Diyarbakır’da terörist başının mektubunu okutan AK Parti’nin teröriste ‘gerilla’ diyen Genel Başkan Yardımcısı, utanmasa Dolmabahçe’de HDP ile ortak bildiriye imza atanların CHP’liler olduğunu söyleyecek. Biz İstanbul seçimlerinde 3-5 oy için teröristten medet ummadık. Oy için eli kanlı teröristleri devletin televizyonuna çıkarmadık. Çok şükür ki, biz dün ne söylediysek bugün de aynısını söylüyoruz. Teröre yaltakçılık yapan CHP değil AK partidir. Oy için terörist başı Öcalan’dan mektup getirten, kırmızı bültenle aranan terörist başını devlet televizyonuna çıkartıp seçim kazanmayı hayal edenleri önce Allah’a sonra da vatandaşlarımızın vicdanına havale ediyorum”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.