Vali Günaydın’dan teşekkür
Vali Şehmus Günaydın sokağa çıkma yasağına uyarak sağlık çalışanlarına ve emniyet güçlerine yardımcı olan Kayserililere teşekkür etti.
![Vali Günaydın’dan teşekkür](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/04/vali-gunaydindan-tesekkur_ed3c5.jpg)
Vali Günaydın sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında; "Sokağa çıkma yasağına uyarak,virüs ile mücadelede görev yapan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere bütün görevlilerimize destek veren hemşehrilerime sonsuz teşekkürler." İfadelerini kullandı. (Haber: Canan Bayram)
İlgili Galeriler