Vali Günaydın’dan Ticaret Odası Üyelerine MMT Hassasiyeti Çağrısı
![Vali Günaydın’dan Ticaret Odası Üyelerine MMT Hassasiyeti Çağrısı](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/08/vali_gunaydindan_ticaret_odasi_uyelerine_mmt_hassasiyeti_cagrisi_h9764_04b6c.jpg)
Vali Şehmus Günaydın, kontrollü sosyal hayat döneminde ilimizde faaliyet gösteren Ticaret Odası üyelerine Maske-mesafe-temizlik konuları ile ilgili hassasiyet çağrısında bulundu.
Vali Günaydın, Ticaret Odası üyelerimize yayınlamış olduğu mesajda Maske-mesafe-temizlik konuları ile ilgili hatırlatmalarda bulunarak şunları ifade etti:
“Ticaret odamızın çok değerli üyeleri, Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Kayseri’mizde de koronavirüs ile mücadelemiz aralıksız devam ediyor. Bu mücadelede Maske-mesafe-temizlik konularında ortaya koyacağımız irade ve hassasiyet sonuç almamız açısından önem arz etmektedir. Yakınımızda bulunan herkesi bu konularda bilgilendirmek ve uyarmak hepimizin görevidir.”
Vali Günaydın son olarak “ Bu vesile ile sizlere hayırlı işler diliyor, çalışmalarınız ve katkılarınız için teşekkür ediyorum.” dedi. (Haber: Davut Güleç)
İlgili Galeriler