Çolakbayrakdar: Kocasinan güçlü bir aile

Coronavirüs (Covid-19) nedeniyle ilçe genelinde bulunan tüm ihtiyaç sahibi ailelere destek olan Kocasinan Belediyesi, Kocasinan Vefa Sosyal Destek Grubu ile ilçenin tüm noktalarına hizmet ulaştırıyor. Bu süreçte örnek teşkil eden çalışmalar yürüten Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın büyük ve güçlü bir aile olduğunu ve bu süreci el birliği ile hep birlikte atlatacaklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın her daim yanındayız” dedi.

Çolakbayrakdar: Kocasinan güçlü bir aile
14 Nisan 2020 Salı 11:55

İhtiyaçlar doğrultusunda çalışmaların aralıksız devam ettiğine dikkati çeken Başkan Çolakbayrakdar, “İhtiyaç sahibi vatandaşlara yaklaşan Ramazan ayında da yardımları artırarak devam ettireceğiz. Bizim medeniyetimizde insana hizmet için çalışmak, insan hayatı için mücadele etmek mukaddes bir görevdir. Bu doğrultuda Kocasinan İlçe Kaymakamlığı ve belediyemizin koordine ettiği "Vefa Sosyal Destek Grubu" ile hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. 65 yaş üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların yanı sıra bu süreç nedeniyle ihtiyaç sahibi herkese destek olmaya gayret ediyoruz. Bütün amacımız, şehrimizde yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmetler sunabilmek içindir. Hep birlikte huzur, dayanışma ve kardeşlik içerisinde geçirebileceğimiz sağlıklı güzel günler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Kocasinan Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri tarafından tek tek kapıları çalınarak ihtiyaçların karşılandığı vatandaşlar da Başkan Çolakbayrakdar’a dualar ederek, “Allah razı olsun. Mevlam, devletimizden de milletimizden de razı olsun” diyerek memnuniyetini dile getirdi.  (Haber: Samed Aydın Sun)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.