BÜNYAN BELEDİYESİ 22 DÜKKANLI TİCARET MERKEZİ YAPIYOR

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Bünyan Belediyesi tarafından yeni Devlet Hastanesi ve Meslek Yüksekokulu yanına yapılacak 22 dükkanlı ticaret merkezi için temel açma çalışmalarının başladığını belirtti.

BÜNYAN BELEDİYESİ 22 DÜKKANLI TİCARET MERKEZİ YAPIYOR
19 Eylül 2020 Cumartesi 12:27


Başkan Altun, inşaatın kısa sürede tamamlanacağını ifade ederek,ticaret merkezi yapılan bölgede yaşanacak nüfus yoğunluğuna dikkat çekti.

Başkan Özkan Altun" Geçtiğimiz günlerde ihalesini yaparak, yer teslimini gerçekleştirdiğimiz Bünyan Ticaret Merkezi inşaatı için temel açma çalışmaları başladı. Bünyan Belediyesi olarak 3 bin metrekare alan üzerine yaptığımız Ticaret Merkezimizde, 22 dükkan yer alacak. Bu bölge 75 yataklı yeni Devlet Hastanemiz, Meslek Yüksekoklumuz ve öğrenci yurdumuza bağlı olarak önemli bir nüfus hareketliliğine sahip olacak. Öğrenci yoğunluğu, okul personeli, hasta ve hasta yakınları ile hastane çalışanları göz önüne alındığında ilçemizde yeni bir cazibe merkezi olacak bu lokasyonda yaptığımız fizibilite çalışmaları sonrası burada oluşacak , eczane, optik, medikal, restoran, market, kafeterya, fırın, çiçekçi, taksi durağı, kırtasiye ve telekominikasyon gibi birçok ihtiyaca cevap verebilecek bir proje hazırladık. İnşaat çalışmalarının başladığı bu merkezi inşallah kısa sürede tamamlayacağız. Memleketimize hayırlı uğurlu olsun." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.