Talas'ta Pazar Esnafına Soğuk Günde Sıcak Çorba

Talas Belediyesi, zorlu kış şartlarında pazar esnafının içini ısıtacak bir uygulamaya imza attı. Bu kapsamda ilçe genelinde kurulan pazarlarda esnaflara sıcak çorba ve ekmek ikramı gerçekleştiriliyor.

Talas'ta Pazar Esnafına Soğuk Günde Sıcak Çorba
27 Ocak 2022 Perşembe 14:02

Haftanın 5 günü pazar yerlerinde gerçekleştirilen organizasyonda sabah 09.30 ile 11.00 saatleri arasında yaklaşık 150 kişilik çorba ikramı yapılıyor.

TALAS HER ZAMAN GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATIYOR”

Çorba ikramından duydukları memnuniyeti dile getiren pazar esnafı, Talas Belediyesi’nin her zaman güzel hizmetlere imza attığının altını çizdi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın esnafın yanında olduğunu bir kez daha gösterdiğini söyleyen esnaflar, ikramlar için Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkür etti.

“ALLAH, BİRİNİZİ BİN ETSİN”

Pazarda meyve satışı için tezgâh açan esnaf Mustafa Eroğlu, “Talas Belediyesi’nden çok memnunuz, hizmetleri çok güzel, yollarımızı açıyorlar, bugün de bizim yanımızda oldular, çorba ikramında bulundular. Allah razı olsun bu soğukta yanımızda oldular. Çok teşekkür ederim” dedi.

“MERHAMETLİ İNSANLARIN YAPACAĞI BİR HİZMET”

Bir başka pazar esnafı da “Bu hizmet merhametli insanların yapacağı hizmettir” ifadeleriyle yapılan organizasyonun kendileri için değerli olduğunu kaydetti. “Bu hizmet, pazarcı için ne kadar güzel olmuş, her insan yapmaz bunu” diyen pazar esnafı, Başkan Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Bir diğer esnaf da kış gününde sıcak çorbayla içinin ısındığını belirterek “Allah birinizi bin etsin” şeklinde duygularını dile getirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.