Gazeteci Ersan Temizel, ağabeyinden sonra babasını kaybetti
![Gazeteci Ersan Temizel, ağabeyinden sonra babasını kaybetti](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/08/gazeteci_ersan_temizel_in_aci_gunu_h9740_56ae0.jpg)
Gazeteci Ersan Eemizel babasını kaybetti. Son olarak E Haber Gazetesinde muhabir olarak çalışan Ersan Temizel'in babası 78 yaşındaki Şükrü Temizel bir süredir yaşlılık ve hastalığa bağlı olarak hastanede tedavi görüyordu. Şükrü Temizel yarın öğlen Melikgazi ilçesi Turan mahallesinde kılınacak öğle namazı sonrası cenazesi namazı ile mahalle mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak. Ersan Temizel'in 56 yaşındaki ağabeyi Duran Temizel'de yaklaşık üç ay önce kanserden yaşamını kaybetmişti. Şükrü Temizel'e Allah'tan rahmet Ersan Temizel ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. (Haber: Davut Güleç)
İlgili Galeriler