Hijyenik mekanlar için fotoselli sistemleri tercih edin

Genel mekanlarda, yaklaşık 6,5 santimetrekarelik alanda her saat 500 bin bakteri ürediğini biliyor musunuz Yapılan araştırmalara göre her gün binlerce insanı ağırlayan genel mekanların yaklaşık her 6,5 santimetrelik alanda her saat 500 bin bakteri ürüyor. Rakamlara bakacak olursak genel mekanlarının hijyeni insan sağlığı için oldukça önemli. Bu farkındalıkla Geberit, fotosel teknolojileriyle genel mekanları hijyenik hale getirdiği gibi su kullanımında da tasarruf sağlıyor.

Hijyenik mekanlar için fotoselli sistemleri tercih edin
14 Nisan 2020 Salı 18:46

Her gün binlere insanın uğradığı genel mekanlarda hijyen konusu, kırmızı kod ile kontrol ediliyor. Yaklaşık 6,5 santimetrelik alanda her saat 500 bin bakteri ürediği bilgisi ise bu konuda daha hassas davranmamız gerektiğini gösteriyor. Bu farkındalıkla Geberit, fotosel teknolojileriyle genel mekanları hijyenik hale getirdiği gibi su kullanımında da tasarruf sağlıyor.

Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta, açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiriyor. Özellikle genel mekanlar için uygunluğuyla öne çıkan bataryalar, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabilen bataryalar ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Su tasarruflu çift kademeli deşarj sistemine sahip fotoselli bir kumanda kapağı olan Geberit Sigma10 ise temizliği kolay,  paslanmaz çelikten ve vidalanabilir olarak üretiliyor. Yuvarlak biçimdeki kumanda butonu minimalist tarzda, altın kaplama, krom ve çeliğin mat/parlak kombinasyonundan oluşan 7 farklı renk seçeneği sunuyor. Sigma10 kumanda kapakları; start-stop olanağı, elektrikle veya 1.5 V'luk 2 adet pille çalışma gibi farklı alternatiflerle de sunulurken her mekana uyarlanabiliyor. (Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.