Özhaseki: Geçmiş iktidarlardan başarılıyız

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Aksaray 7. Olağan İl Kongresi’ne katıldı.Özhaseki; “İktidar olma ve hükümet etme noktasında gelmiş geçmiş tüm iktidarlardan daha başarılıyız” dedi.

Özhaseki: Geçmiş iktidarlardan başarılıyız
16 Şubat 2021 Salı 16:23


Sıradan bir parti olmadıklarını ifade eden Özhaseki, " Onlar dünyalık derdinde. Onlar makam bölüşüyor. Bizim partimiz sıradan bir parti değildir. Bizim 'millet, ümmet, bayrak ve ezan' diye bir derdimiz var. Allah bu derdi elimizden almasın. Ölünceye kadar da bu istikamet üzere, son nefesimizi verinceye kadar bu uğurda mücadele etmeyi bizlere nasip etsin inşallah. 18 yıldır iktidardayız. O kadar güzel işler yaptık ki, AK Parti ailesi olarak başınızı dik tutun. Gittiğimiz her yerde alnımız açık olarak iktidarımızdan ve yaptığımız güzel işlerden bahsedebilirsiniz. İktidar olma ve hükümet etme noktasında gelmiş geçmiş tüm iktidarlardan daha başarılıyız. Sağlıkta, ulaşımda, enerjide, savunma sanayisinde ve aklınıza gelen her alanda Allah'a hamdolsun başarılıyız." dedi.
Balkanlar'dan Kafkaslara, doğudan güneye kadar daralan vatandaşların Anadolu topraklarına sığındığını vurgulayan Özhaseki, " Balkanlar'dan Kafkaslara, doğudan güneye kadar daralan vatandaşlarımız Anadolu topraklarına sığındı. Onlarla etle tırnak gibi olmuşuz. Devletimizin içerisinde huzur içerisinde yaşıyoruz. Fakat fitne odakları da durmak bilmiyor. 50 yıl boyunca bir PKK belası ve sonra şizofren bir FETÖ belası. Bunlar 50 yıl boyunca devam etti. Allah'a hamdolsun ki biz bu belaların üstesinden geldik. Çok şükür, vatandaşlarımızla bir olduk, birlikte kazandık." diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.