Kazım Yücel: Bir kez daha uyarıyoruz, yapmayın

Kazım Yücel: Bir kez daha uyarıyoruz, yapmayın
22 Nisan 2020 Çarşamba 13:49

İYİ Parti  Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi grup başkan vekili Kazım Yücel, özellikle bu dönemde elektrik, su, doğalgaz, cep ve ev telefonu gibi temel ihtiyaç ve kullanımların kesilmemesini, vatandaşa bu konuda yardımcı olunmasını istedi, şunları söyledi.

Birkez daha uyaürıyoruz, yapmayın.! Bu esnaf bu sanayici bize lazım, Işçi istihdam ediyor, devletine güveniyor, hükümetin söylemlerine göre şu sıkıntılı günlerde zor şartlarda ayakda kalmaya çalışıyor... Dogal gazda, sayaç okunmayacak deniliyor, okunmayınca nasıl fatura ediliyor ? Son üc ayın ortalamasını 4. Aya fatura olarak kesiyor, Yani ? Kışın ısınmak için dogal gazı fazla kullandıgı ay ortalaması kadar, hiç işyerlerını açamayan sanayici ve esnafa bu ayda katmerli dogalgaz faturası okunmadan kesiyor şaka gıbı demi ? borcu İçerideki depozitosunu da aşıyorsa dogalgazı keseriz demiyor, nerdeyse sökeriz sayacı edasındalar...

Ayrıca, elektrik şirketi ne yapıyor dersiniz ? Geçmiş 3 ay ortalamasi felan yok, sayaca bakıyor, yazıyor da yaziyor, hemde tefe tüfe farkını kw tüketımine yansıtıyor.. Vatandaş ne alaka kardeşim diyor.. Sayaç okuyan eleman bunalmış,, Ödeyeceksıniz yoksa  keseriz diyor.. Bakın biz anladıkta ya siz? Ya sizler sayın Cumhurbaşkanının açiklamasıni duymadıniz, yada işinize gelmiyor...Kesemezsiniz, alamasanızda kesemezsiniz.  Dogalgaz, elektirik ve su faturası kadar evlere maske gönderseniz olmazmi ?Yokmu Kayseri'de esnafa, sanayiciye destek olacak kimse ? '' (Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.