İYİ Partili İlker Sungur'dan Bünyan ve Tomarza çıkarması

İYİ Partili İlker Sungur'dan Bünyan ve Tomarza çıkarması
04 Mayıs 2023 Perşembe 13:38

İyi Parti Kayseri Milletvekili Adayı Avukat Abdullah İlker Sungur, il ve ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Önceki gün Bünyan ve Tomarza İlçelerini ziyaret eden İlker Sungur, esnaf ve çiftçilerle bir araya geldi, sorunlarını dinledi ve Millet İttifakı’nın iktidar olması halinde tarım ve hayvancılık alanında yapılacak olan yenilikleri anlattı.

İYİ Parti Milletvekili Adayı İlker Sungur, ilk ziyaretini Bünyan İlçesi’ne yaptı. İlçe Başkanı Erhan Özmen ve Yönetim Kurulu üyeleri ile kalabalık bir topluluk tarafından törenle karşılanan Sungur,  hayat pahalılığından, enflasyondan, yok olan tarım ve hayvancılıktan, mazot, gübre fiyatlarından yakınarak, “Ekemez biçemez hale geldik. Hayvanlarımızı kesip satmak z orunda kalıyoruz. Elektrik paralarımızı ödeyemez durumdayız. Çocuklarımız, giderek tarımdan kopuyor, gelecekleri ile endişeleri var” diyen Bünyanlılara, Millet İttifakı’nın ittifak protokolünü gösteriyor ve “Merak etmeyin. Türkiye büyük bir ülkedir ve her türlü zorluğu yenecek güçtedir.  Bu sorunları aşmak için, önce bu tek adam rejiminden kurtulmamız, yeniden demokratik bir yönetime dönüş yapmamız gerekiyor. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek için Millet İttfika’nın güçlü kadroları hazır beklemektedir. Sizler güç verin, tüm bu sıkınrtıları birlikte aşalım, Kayseri’de tarih yazalım” diyerek karşılık verdi.

Gittiği her bölgede coşkuyla karşılanan İYİ Parti Milletvekili Adayı İlker sungur, Bünyan’dan Tomarza’ya geçti. Tomarza İlçe Başkanı Ümit Koçoğllu ve yönetim kurulu üyeleri tarafgından karşılanan Sungur, burada da esnaf ziyaretleri yaptı, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla sohbet etti.

Bünyan ve Tomarza ziyaretleri adeta bir “MİTİNG” havasına dönen İYİ Parti Kayseri Milletvekili Adayı Avukat İlker Sungur, ziyaretlerine seçim gününe kadar devam edeceğini kaydetti.

Haber: Samed Aydın SUN


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.