Cumhurbaşkanı Erdoğan Sultangazi mitinginde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultangazi'de Sultançiftliği Merkez Camii önünde düzenlenen mitingde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sultangazi mitinginde konuştu
12 Mayıs 2023 Cuma 16:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Sultangazi'yi çok seviyoruz. Pazar günü daha çok seveceğiz. Pazar'a hazır mıyız? Gümbür gümbür sandıkları patlatmaya yürüyor muyuz? Şu anda alanda 50 bin kişi var dediler. Ben Sultangazi'ye ne zaman geldiysem hep böyle gördüm. Burada bir başka heyecan, coşku var. Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Atatürk Havalimanı'ndaki mitingin devamını görüyorum.

Cumhur İttifakı'na verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ediyorum. Zulüm 1453'te başladı diyenlere cevabını vermiştir. Seçim günü yaklaştıkça karşımızdaki koalisyon masasının nasıl bir intikam duygusu ile hareket ettiği daha iyi anlaşılıyor. Eskiden kendi partilerinden aday yapıp karşılarına çıkan kişiye yapmadıkları zulmü bırakmadılar. Daha önce bu yöntemle siyasi partiler ele geçirilmişti.

"KILIÇDAROĞLU SADECE MAŞADIR"

Siyasetin bu kadar çirkinleştirilmesini kabul edemeyiz. Meral hanımı tıpış tıpış masaya döndüren de, Muharrem İnce'yi de adaylıktan çektiren de aynı güçtür. Sanmayın ki bu güç Kılıçdaroğlu'dur. Bu kişi sadece her kurumu batıran bir maşadır.

Kardeşlerim bay bay Kemal'in bir Selo'su var. Onu kurtarmak istiyorsanız bana oy vereceksiniz diyor. Bu Selo ne yaptı? Diyarbakır'da tüm Kürt kardeşlerimi sokağa döktü ve 51 kardeşimiz öldürüldü. Şimdi "Selo'yu ben kurtaracağım" diyor. Eğer Erdoğan görevinin başında olursa avucunu yalarsın! 14 Mayıs Kemal'in bay bay Kemal olacağı gündür. Bunların şirretinden kendi koalisyon ortakları dahi kurtulamayacak.

AVUCUNU YALARSIN!

Türkiye'deki seçimleri Rusya yönlendiriyormuş, utan utan! Ben de şimdi kalkıp desem Türkiye'deki seçimleri ABD, Almanya, İngiltere yönlendiriyor desem. Sen bunları benim kadar tanımazsın, ben bunların ruhlarını tanıdım. 20 senedir bunlarla aynı masalarda oturup konuşuyorum. Sen bunları nereden tanıdın? Ama bunda yalan çok. Londra'nın tefecilerinden 300 milyar dolar getirecekmiş, avucunu yalarsın avucunu! 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.