Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslendi: '28 Mayıs'ta siz genç kardeşlerimin güçlü desteğine güveniyorum'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,” Lütfen kimsenin hayallerinizle aranıza girmesine, sizi yıldırmasına, sizi korkutmasına, kendi zehrini size de zerk etmesine müsaade etmeyin. Egoları tavan yapmış, geçmişi başarısızlıklar ve seçim yenilgileriyle dolu şahsiyetlerin sizi kendi dipsiz karanlıklarına sürüklemesine asla izin vermeyin. 28 Mayıs’ta siz genç kardeşlerimin güçlü desteğine güveniyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslendi: '28 Mayıs'ta siz genç kardeşlerimin güçlü desteğine güveniyorum'
17 Mayıs 2023 Çarşamba 10:46

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından gençlere seslendi, Erdoğan,”Sevgili genç kardeşlerim, 14 Mayıs'ta iradenize sahip çıktığınız, tercihinizi sandıklara özgürce yansıttığınız, demokrasimize omuz verdiğiniz için her birinize teşekkür ediyorum. Tüm dünya gençlerine örnek olan bu tavrınızla, milletimizin size güvenmekte ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gösterdiniz. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

Gençlerin ülke için umut, göz bebeği, aydınlık yarınların teminatı olduğunu ifade eden Erdoğan, şunlar söyledi:

“Tarihi şanlı zaferlerle dolu bu milleti, muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne İnşallah sizler taşıyacaksınız. Lütfen kimsenin hayallerinizle aranıza girmesine, sizi yıldırmasına, sizi korkutmasına, kendi zehrini size de zerk etmesine müsaade etmeyin. Egoları tavan yapmış, geçmişi başarısızlıklar ve seçim yenilgileriyle dolu şahsiyetlerin sizi kendi dipsiz karanlıklarına sürüklemesine asla izin vermeyin. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz, zorlukların üstesinden birlikte geleceğiz. Acılarımızı birlikte paylaşacak, başarılarımıza birlikte sevineceğiz. İnşallah çok daha güzel günleri yine sizlerle birlikte göreceğiz. 28 Mayıs'ta siz genç kardeşlerimin güçlü desteğine güveniyorum.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.