“Hastaneler bölgesinde ve sağlık merkezlerinde dezenfekte çalışması devam ediyor”

   Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Bölge Şehir Kayserimizin bir bakıma sağlık merkezi olduğunu ve bu neden ile sağlık merkezleri ile özel hastanelerin bulunduğu mahallelerde corona salgınına  (covid-19 ) karşı özel çalışma yaptıklarını söyledi.

“Hastaneler bölgesinde ve sağlık merkezlerinde dezenfekte çalışması devam ediyor”
14 Eylül 2020 Pazartesi 13:30


 

     Tacettinveli Mahallesinin şehrin merkezinde yer aldığını ve özel hastaneler ile Kızılay gibi bir sağlık merkezinin bu semtte ayrı bir değer ve önem kazandırdığını belirten Başkan Dr. Palancıoğlu                   “ Tacettinveli mahallesinde geçen hafta yol ve çevre düzenlemesi yaparak bir bakıma sağlık hizmetine katkı sağladık. Yolları güvenli, seri ve 24 saat hizmet veren sağlık merkezleri için yeniledik. Şimdi de bu bölgede yer alan sağlık merkezlerinin ağırlıklı olması sebebi ile dezenfekte çalışması yapıyoruz. Pandemin süresince düzenli yapılan bu çalışma ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine katkı ve destek veriyoruz” dedi.

     Başkan Dr. Palancıoğlu, Pandemin süresince özellikle komşu şehirlerden sağlık merkezi konumunda Kayserimize yoğun bir akın oluştuğunu bu açından düzenli olarak özel hastane ve Kızılay, üniversite hastanesi gibi yerleri dezenfekte çalışması gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.