Beko çocuklara ‘Şampiyonlar Gibi’ beslenmeyi öğretti

Beko çocuklara  ‘Şampiyonlar Gibi’ beslenmeyi öğretti
01 Kasım 2019 Cuma 15:42

Beko’nun Kayseri’de bulunan Erkan Dayanıklı Tüketim Malları Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. bayisinde, 26 Ekim2019 tarihinde, çocuklar için keyifli bir etkinlik düzenlendi. Beko’nun çocukların iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmek amacıyla yürüttüğü “EatLike a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimi kapsamında çocuklarla birlikte sağlıklı yemekler hazırlandı.

Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile birlikte çocuk obezitesine karşı yürüttüğü “EatLike a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimi kapsamında,Kayseri’de bulunan Erkan Day. Tük. Mall. Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanlı bayisinin önderliğindebir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Mehmet Alçı İlköğretim okulunda okuyan 12 ilkokul öğrencisi katıldı.

Öğrenciler, Beko’nun BKK 3094 TB CrystalBlender’ı eşliğinde şefle birlikte keyiflesağlıklı içecekler hazırladı. 800 Watt yüksek performanslı, şık tasarımlı Crystal Blender ile hazırlanan ıspanaklı ve elmalı sağlıklı içecekler çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

Tüketicilerinin sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmelerini hedefleyen Beko, ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile iş birliği ile çocuk obezitesine karşı dünya çapında EatLike a Pro-Şampiyonlar Gibi Beslen girişimini sürdürüyor. Girişim, çocukları iyi ve sağlıklı beslenmeye teşvik etmeyi ve ebeveynlere bu konuda yol göstermeyi amaçlıyor.

(Haber: Sünbül ALTUNBAŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.