Orhan Gencebay Beton Zemine Düşerek Hastanelik Oldu

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, eşiyle birlikte gittiği restorandan Baltalimanı'ndaki yalı dairesine tekneyle dönerken dengesini kaybederek beton zemine düştü. Eşi Sevim Elif Emre Gencebay, Orhan Gencebay'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Orhan Gencebay Beton Zemine Düşerek Hastanelik Oldu
16 Temmuz 2023 Pazar 15:38

Önceki gün eşi Sevim Elif Emre ile Anadoluhisarı'ndaki bir restorana giden Orhan Gecebay, Baltalimanı'ndaki yalı dairesi evine mekanın teknesiyle gitti. Tekneden inerken dengesini kaybeden Orhan Gencebay, beton zemine düşerek hastanelik oldu. Ünlü sanatçının son durumunu eşi Sevim Elif Emre paylaştı.Sevim Elif Emre Gencebay canlı yayına telefonla bağlanarak hem Orhan Gencebay'ın sağlık durumu hakkında konuştu hem de olayın nasıl gerçekleştiğini anlattı.

Çok ciddi bir kaza atlattıklarını ifade eden Sevim Elif Emre Gencebay şunları söyledi; Çok büyük bir şey atlattı. Çok kötü sonuçlar da olabilirdi. Rabbime şükürler olsun ucuz atlattık diyorum. Çünkü tekneden düştü ve betona düştü. Kalçasının üzerine Allah'tan düştü. Tabi hemen oğlum Gökhan'la gelinimle birlikte hemen hastaneye götürdük. Bakıldı, tomografi çekildi. Kırık olmadığını çok şükür söylediler. Ona şükrettik tabii ki ama çok büyük bir et ezilmesi var. İnanır mısınız ben hayatım böyle bir çürük görmedim. Yani böyle simsiyah. İnanın çok korkunç bir şey. Demek ki Orhan Bey'in kas yapısı çok güçlü, kemik yapısı çok güçlü. Doktorlar da aynı şeyi söyledi. O derece çarpma şiddetli olmuş yani. Kalçasının bir bölümü tamamen mosmor. Yürüyor, korse verdiler onunla yürüyor. 3 gün 4 gün sonra tamamen normale döneceğini söyledi doktorlar.

Sevim Elif Emre "Kaza nasıl oldu?" sorusuna ise şu cevabı verdi; Biz kenarda duruyorduk teknenin, İnmek için rıhtıma yanaştı. Oradaki görevli yardımcı, Orhan Bey herhalde inmek için acele etti herhalde bilmiyorum o anda tam farkında değilim. Teknedeki arkadaş elini uzattı Orhan Bey'e fakat Orhan Bey çok güçlü, Orhan Bey'i o kişinin tutması mümkün değil. O elden kurtuldu Orhan Bey direkt betona çakıldı. Allahtan tekne rıhtıma yanaşmıştı. Denize düşseydi daha kolay olurdu her şey diye düşünüyorum. Allah korudu."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.