Kayseri U17 Liginde Play-Off heyecanı
Kayseri U17 Liginde normal sezon tamamlandı. Normal sezonun ardından gözler Play-Off'a çevrildi. A Grubundan Kayseri Atletikspor, Bayraktarspor, B Grubundan Kocasinan Şimşekspor, Erciyesgücü FK, C Grubundan Anadolu Yıldızları, Makfitspor ve D Grubundan Talasgücü Belediyespor ile Erciyes Esen Makina FK takımları Play-Off'a çıkan ekipler oldular.
![Kayseri U17 Liginde Play-Off heyecanı](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2023/05/kayseri_u17_liginde_play_off_heyecani_h15274_0138c.jpg)
Yarın oynanacak olan 2 müsabaka ile başlayacak olan Play-Off heyecanı Perşembe günü devam edecek. Rakiplerini saf dışı bırakan takımlar adını bir üst tura yazdıracak. Müsabakalar Çarşamba ve Perşembe günü Argıncık Stadı 1-2 Nolu Sahalarda saat 18.00'de oynanacak.
U17 Ligi Play-Off programı şu şekilde;
24 Mayıs Çarşamba
Kayseri Atletikspor-Erciyes Esen Makina FK
Kocasinan Şimşekspor-Makfitspor
25 Mayıs Perşembe
Anadolu Yıldızları-Erciyesgücü FK
Talasgücü Belediyespor-Bayraktarspor
İlgili Galeriler