Kayseri Süper Amatör Küme ekipleri

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Şimşekspor, hazırlık maçında BAL ekiplerinden Develigücüspor'u farklı skorla yendi. Kocasinan Şimşekspor, A Grubu'nda zirve mücadelesi verecek.

Kayseri Süper Amatör Küme ekipleri
04 Eylül 2023 Pazartesi 13:56

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Şimşekspor, oynadığı son hazırlık maçında BAL ekiplerinden Develigücüspor'u 7-1 mağlup etti.

Kayseri Süper Amatör Küme A Grubu'nda Erciyes Esen Makina, Kocasinan Yemlihaspor, Kayseri Yolspor, Kocasinan Ülküspor, Argıncıkspor, Sarıoğlanspor ve Yahyalıspor ile birlikte zirve mücadelesi verecek olan Kocasinan Şimşekspor, ligdeki ilk maçını Yahyalıspor ile oynayacak. Lig öncesi hazırlıklarını Antrenör Fatih Atik yönetiminde sürdüren Kocasinan Şimşekspor, hazırlık maçlarında aldığı iyi sonuçlar ile dikkat çekiyor.

Hazırlık maçlarında oynadığı rakiplerini farklı sonuçlarla mağlup eden Kocasinan Şimşekspor, son olarak Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Develigücüspor'u mağlup etti.BAL Ligi ekibi Develigücüspor'u 7-1 gibi farklı sonuçla mağlup eden Kocasinan Şimşekspor, güçlü kadrosuyla A Grubu'nun şampiyon adayları arasında yer aldı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.