Kayseri'de sandıklar açıldı, sayım başladı
Kayseri’de oy verme işlemi saat 17.Kayseri'de oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle tamamlanırken sandıklar açılmaya başlandı.
![Kayseri'de sandıklar açıldı, sayım başladı](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2023/05/kayseri_de_sandiklar_acildi_sayim_basladi_h15164_5874f.jpg)
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona ererken oy sayma işlemi başladı. Kayseri'de merkez ve ilçelerde 3 bin 170 sandıkta 1 milyon 26 bin 10 seçmenin oy kullanması bekleniyor.
İlgili Galeriler