Atletikspor şampiyon, Kocasinan Şimşek ikinci oldu

U-18 Türkiye Şampiyonası finallerinde Kayseri’yi Yozgat Grubu’nda temsil eden Kayseri Atletikspor şampiyon olarak ikinci tura yükselirken, Kocasinan Şimşekspor ise Aksaray grubunu ikinci sırada bitirdi ve elendi.

Atletikspor şampiyon, Kocasinan Şimşek ikinci oldu
07 Mayıs 2023 Pazar 22:32

U-18 Türkiye Şampiyonası finallerinde Kayseri'yi Yozgat Grubu'nda temsil eden Kayseri Atletikspor şampiyon olarak ikinci tura yükselirken, Kocasinan Şimşekspor ise Aksaray grubunu ikinci sırada bitirdi ve elendi.

U-18 Türkiye Şampiyonası finallerinde Yozgat grubunda Kayseri Atletikspor rüzgârı esti. Kayseri Atletikspor, sırası ile Sivas Yolspor'u Y. Aydoslu ve Adem'in golleriyle 2-1, Kırıkkale Yahşihanspor'u ise Burak, Muammer (2), Y. Aydoslu ve Atakan'ın golleriyle 5-1 yenerek grup finaline kaldı. Finalde Mersin Akdenizspor'u 2-1 mağlup eden Kayseri Atletikspor U-18 Türkiye Şampiyonası 2. turuna yükseldi.

Aksaray Grubu'nda mücadele eden Kocasinan Şimşekspor ise Mersin Demirspor'u 1-0, Konya Meram Kartallaspor'u 3-1 yenerek grup finaline yükseldi. Finalde Niğde Belediyespor'a 1-0 mağlup olan Kocasinan Şimşekspor, ikinci tura çıkma şansını kaybetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.