Kayseri Orman Bölge Müdürü Diltemiz resmen görevden alındı

Kayseri Orman Bölge Müdürü Diltemiz resmen görevden alındı
21 Nisan 2020 Salı 16:46

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları ile Tarım ve Orman Bakanlığında görevden alma ve atamalar kapsamında daha önce yerine vekaleten atama yapılan Kayseri Orman Bölge Müdürü Adnan Diltemiz’de resmen görevinden alınmış oldu.

Tarım ve Orman Bakanlığında görevden alınan İl ve Bölge Müdürleri, Bartın İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulsetter Bayram, Yozgat İl Tarım ve Orman Müdürü Ziyaattin Özdemir, Orman Genel Müdürlüğü; Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol, Amasya Orman Bölge Müdürü Zekeriyya Nane, Balıkesir Orman Bölge Müdürü Metin Kırcı, Denizli Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş, Kayseri Orman Bölge Müdürü Adnan Diltemiz, Sakarya Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun, Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet Ünver, Trabzon Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez görevden alındı. Bakanlık Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığına Başmüfettiş Çağlayan Odabaş atandı.

Ayrıca; Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları ile Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Selçuk Kavasoğlu görevden alındı. Bakanlık Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığına ise Başmüfettiş Çağlayan Odabaş atandı. (Haber: Samed Aydın Sun)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.