Bünyan ve Hacılar belediye başkanları ev karantinasında
![Bünyan ve Hacılar belediye başkanları ev karantinasında](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/08/bunyan-belediye-baskani-altunun-covid-19-testi-pozitif-cikti_e8004.jpg)
Kayseri’nin AK Partili Bünyan ilçe Belediye Başkanı Özkan Altun ve Hacılar ilçe belediye başkanı Bilal Özdoğan’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Partisinin Ankara’da yapılan belediye başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı öncesi yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine Başkanlar Özkan Altun ve Bilal Özdoğan evlerinde karantina altına alındı. Başkanlara geçmiş olsun diyoruz.
İlgili Galeriler