Başkan Öztürk İmam hatipli öğrencileri kabul etti

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, çeşitli yarışmalarda başarı gösteren Hacı Hasan Efendi İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul etti.

Başkan Öztürk İmam hatipli öğrencileri kabul etti
25 Şubat 2020 Salı 11:37

Kabulde idareciler ve başarılı öğrencilerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Esat Öztürk, “ İlçemizi, Kayseri’deki çeşitli yarışmalarda başarıyla temsil ettiniz. Aldığınız sonuçlardan dolayı sizleri ve öğretmenlerinizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamı diliyorum.” dedi.

Başkan Öztürk, Yahyalı Belediyesi olarak eğitim camiasına önemli desteklerinin olduğunu, bu desteklerinin her zaman da devam edeceğini belirterek “Hacı Hasan Efendi İmam Hatip Ortaokulumuz, ismine yakışır bir başarıyı ilçemize kazandırdı. Ben okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Yahyalımız Hacı Hasan Efendi Hz. ile markalaşmış bir ilçe. Manevi yönümüz ile Türkiye’de ve dünyada tanınıyoruz. Buradan marka olan büyüklerimizi rahmetle yâd ediyoruz. Dart sporunda il birincisi olduğunuz için sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Ayrıca hem sağ, hem sol kol olmak üzere bilek güreşinde aldıkları başarılı sonuçlarla kupayı ilçemize getirdikleri için sizleri kucaklıyor, tebrik ediyorum. Bunların yanında Güzel Kuran Okuma ve Ezan Okuma yarışmalarında başarılı sonuçlar alan yavrularımıza şükranlarımı sunuyorum. İlçemize nice nice böyle güzel kupalar getirelim. Belediye olarak sizleri her zaman teşvik edecek, maddi ve manevi olarak da yanınızda olacağız. İlçemizi eğitimde de, bir çok spor dalında da iyi yerde görüyorum. İnşallah başarımızı giderek artıracağız.” diye konuştu.

(Haber: Sünbül ALTUNBAŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.