Öğretmenler Uzun Aradan Sonra Okullarına Kavuştu.

Öğretmenler Uzun Aradan Sonra Okullarına Kavuştu.
24 Ağustos 2020 Pazartesi 23:26

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Korona salgınından dolayı uzun süre okullarından ayrı kalan ve bugün ilk kez seminer çalışması için okullarına kavuşan öğretmenlerle bir araya geldi.

İlk ziyaretini Melikgazi ilçesi Yeşilyurt Mustafa Tümer Ortaokulu na yapan İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, okulda alınan önlemleri yerinde inceleyip okul Müdüründen bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, ikinci ziyaretini Mehmet Bükem Somtaş İlk ve ortaokuluna yaptı.

Toplantılarda okullarda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, sürecin işleyişi hakkında öğretmenlerimi zinden fikirlerini aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ekinci, Öğretmenlere yaptığı konuşmada “ Bu sürecin kahramanları sizler olacaksınız. Sizlerin çalışmaları toplumu etkileyecek. İyi bir planlama ile; yüz yüze olsun, uzaktan eğitim olsun iyi değerlendirip bu süreci en iyi şekilde atlatmamız gerekir. Sorumluluğumuz çok büyük.

Dünya eski dünya değil, uzaktan eğitimde tecrübe sahibi oldunuz. EBA Dünya da eşi benzeri olmayan bir sistem bunu iyi kullanmamız gerekir. Öğretmenlerimiz kendilerini okullarında olmayı hayal etmeli, kendilerini okullarda görmelidir. Kendimizin ve öğrencilerimizin sağlık tedbirlerini alarak eğitime devam etmeliyiz hiçbir öğrenciyi eğitimden mahrum etmemeliyiz” dedi.(Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.