Dijital Medyanın Bilinçli Kullanımı

Okulumuz “Dijital Medyada Güvenli Gelecek” adlı E-Twinning Projesi kapsamında Dijital Medyanın Bilinçli Kullanımı konusunda online seminer programı düzenlendi.

Dijital Medyanın Bilinçli Kullanımı
11 Mart 2021 Perşembe 11:37

Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ülkemizin dört bir yanında bulunan on Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte yürütülen, “Dijital Medyada Güvenli Gelecek” adlı E-Twinning projesi mart ayı etkinliği ile öğrencilere Bilinçli Medya Kullanımı konusunda online seminer programı gerçekleştirildi.  

Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sami ACAR tarafından gerçekleştirilen online seminerde; Dijital Dönüşüm ve Toplum, Dijital Medya, Dijital Medyada Siber Saldırılar ve Güvenlik, Web Uygulamalarında Güvenlik konularında öğrencilere bilgi verildi. 

Proje Koordinatörü Fuat AYDIN: Projemizin temel hedefi olan öğrencilerimizin medyayı bilinçli kullanabilme becerisini geliştirmek, internet etiği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla online gerçekleştirdiğimiz seminerde Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sami ACAR hocamız tarafından çok değerli bilgiler verildi. Katılımın çok yüksek olduğu seminerde öğrencilerimiz program sonunda hocamıza bilinçli medya kullanımı hakkında sorular yönelttiler. Hocamız öğrencilerin kafalarında oluşan tüm sorulara içtenlikle cevap verdi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum diyerek sözlerini tamamladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.