Öğrenciler bahçede kavga ederken, okul müdürü kadın öğretmenle odasında 4 saat boyunca cinsel ilişkiye girdi

İngiltere'de Adam Price isimli okul müdürü, okul bahçesinde öğrenciler kavga ederken ve üç öğretmen saldırıya uğrarken olaylara müdahale etmek yerine kadın öğretmenle kendi odasında cinsel ilişkiye girdi. Olayın ortaya çıkmasının ardından Adam, görevinden istifa etti.

Öğrenciler bahçede kavga ederken, okul müdürü kadın öğretmenle odasında 4 saat boyunca cinsel ilişkiye girdi
05 Temmuz 2023 Çarşamba 14:46

İngiltere'de bir okulda müdürlük yapan Adam Price, kadın öğretmenle kendi odasına ilişkiye girdi. Okul bahçesinde çocuklar kavga ederken skandal eylemi gerçekleştiren Adam, görevinden istifa etti.

HER GÜN 4 SAAT BOYUNCA İLİŞKİ YAŞAMIŞLAR

Okula gönderilen isimsiz bir mektup sonrası Adam, meslektaşı ile ilişkiye girdiği ve her gün neredeyse 4 saat kendi odasında meslektaşı ile cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkınca görevinden istifa etti.

EVLİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Eğitim departmanı sözcüsü John Knowles, yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Evli olan müdür ve kadın öğretmenin okulda cinsel ilişkiye girmeleri asla kabul edilemez. Yaptığımız soruşturma kapsamında, okul bahçesinde iki öğrenci grubun kavga ettiği, başka olayda da üç öğretmenin saldırıya uğradığı sırada müdür Adam, olaylara müdahale etmek yerine kadın meslektaşı ile odasında hiçbir şey olmamış gibi cinsel ilişkiye girmeye devam ettiğini öğrendik."

İSTİFA ETTİ

Adam, yaşanan olaydan sonra öğretmen olarak görev yapmasının doğru olmayacağını söyleyerek istifa etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.