Uyuşturucu ve silah operasyonu
![Uyuşturucu ve silah operasyonu](https://www.kayseristarhaber.com.tr/images/haberler/2020/04/uyusturucu_ve_silah_operasyonu_h4370_defd9.jpg)
İl Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında; yapılan operasyonla Kayseri plakalı araç sahibi N.A.Ö ile aracın içinde bulunan Y.Y ve M.Ö isimli şahıslar uyuşturucu/uyarıcı madde satışı yaptıkları esnada 250 gr uyuşturucu maddeyle suçüstü yakalandı. Uyuşturucu maddeyi satmaya çalışan N.A.Ö isimli şahsın evinde yapılan aramada; 4 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek, 2 adet ruhsatsız tabanca, 161 adet 9 mm fişek, 1 adet 7×65 mm fişek, 47 adet 12 kalibre av tüfeği fişeği ele geçirildi ve gözaltına alındı. (Haber:Davut Güleç)
İlgili Galeriler