Yeni Mahalle’de yol çalışması

Kocasinan Belediyesi tarafından Yenimahalle 7.Cadde ve 34.Sokakta yapımı devam eden yol ve kaldırım yenileme ile çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, cadde ve kaldırımlarda yapılan iyileştirme çalışmalarıyla bölgenin daha modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Yeni Mahalle’de yol çalışması
06 Mayıs 2020 Çarşamba 11:49

Bahar mevsimiyle birlikte yol ve kaldırım çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, yenileme çalışması yapılan cadde ve sokağın mahalle sakinleri tarafından yoğun olarak kullanıldığına dikkat çekerek, “Vatandaşlarımızın isteklerini birebir dinliyor, elimizden geldiği ölçüde talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Kocasinan’da daha geniş ve güvenli bir ulaşım ağı sistemi için gerekenleri yapıyoruz. Burada Fen İşleri müdürlüğümüz çalışmalarını hızlandırdı. Mevcut yolu ve kaldırımı yenileyerek ulaşımı daha konforlu hale getireceğiz. Program dahilinde tüm mahallelerimizde değişim, dönüşüm çalışmaları hızla sürecek. Amacımız, Kocasinan sakinlerine yakışır bir ilçe hazırlayarak, vatandaşlarımızın daha mutlu ve daha huzurlu bir şekilde her türlü konforu hizmetlerine sunmaktır.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların daha güzel bir ilçede yaşamaları için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Her yaptığımız hizmet, hemşerilerimizin huzuru ve refahı içindir” diyerek sözlerini noktaladı. (Haber: Canan Bayram)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.