YARDIM TIRI DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTI

 Pınarbaşı Belediyesi'nin Elazığ 'ın Sivrice'de Depremden zarar gören vatandaşlar için gönderdiği yardım Tır'ı bölgeye ulaşarak AFAD ekiplerine teslim edildi.

YARDIM TIRI DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTI
19 Şubat 2020 Çarşamba 17:00

               Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'nun çağrısı üzerine başlatılan ve ilçe halkının da desteği ile toplanan bir tır yardım malzemesi, Elazığ'ın Sivrice ilçesine ulaştırılarak Afat ekiplerine teslim edildi.

                 Yardım Tırı ile birlikte deprem bölgesine giden ve burada Sivrice Belediye Başkanı ile görüşen Pınarbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Sahan, Belediye Başkanımız Menduh Uzunluoğu'nun çağrısı üzerine başlatılan ve ilçe halkımızın da desteği ile topladığımız bir tır dolusu yardım malzemesini deprem bölgesi Sivrice'ye ulaştırdık. Burada yardım malzemelerini AFAD ekiplerine teslim ettik. Yardım malzemelerimiz Kızılay aracılığıyla depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılacak dedi. Elazığ'da deprem bölgesini gezdiklerini  ve tüm Pınarbaşı halkı adına geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerini ilettiklerini de ifade eden Pınarbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Sahan, burada vatandaşlarımızla dertleşip acılarını paylaştık. yaralar hızlı bir şekilde sarılmış durumda. tüm eksiklikleri de hamdolsun devletimiz tamamlamış.AFAD ve Kızılay ise hummalı bir çalışma yapıyor ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza her türlü yardımı yapıyor. Biz bundan dolayı çok mutlu olduk. Deprem bölgesinde vatandaşlarımızın günlük hayatlarına dönmeleri bizi mutlu etti. Rabbim bizleri afetlerden ve depremlerden korusun. tekrardan milletimizin başı sağ olsun ifadelerini kullandı.

(Haber: Ramazan KARAKUŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.