Gece mesaisi yapan Başkan Yalçın, takipçileriyle sosyal medyada sohbet etti

Gece mesaisi yapan Başkan Yalçın, takipçileriyle sosyal medyada sohbet etti
07 Mayıs 2020 Perşembe 14:17

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, gece yarısında inceleme gezisine çıkarak devam eden çalışmaları yerinde gördü.

Başkan yardımcılarıyla önce belediyede toplantı yapan Başkan Yalçın, ardından da yapımı devam eden Yeşil Yol’da incelemelerde bulundu.

Umut Caddesi’nden başlayıp Cengiz Aytmatov Parkı Selçuklu Evi’ne kadar uzanan bin 700 metrelik yaya yolundan oluşan Yeşil Yol’da gelinen noktayı yerinde gören Başkan Yalçın, yapılması gereken çalışmalarla ilgili de bazı talimatlar verdi.

BÖLGE SAKİNLERİ MEMNUN

Başkan Yalçın, incelemeler esnasında da bölge sakinlerinden de büyük ilgi gördü. Gece yarısına doğru Başkan Yalçın’ı karşılarında gören vatandaşlar, yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

Açık olan dükkanları da ziyaret ederek hal hatır soran Başkan Yalçın, Yeşil Yol’un bölgedeki parkları birbirine bağlayacağını kaydederek, “Kent mobilyası, aydınlatması, ağaçlandırması, süs bitkileri ve çiçeklendirmesi ile çok farklı bir yaya yolu yapıyoruz. Toplam uzunluğu ilk etapta bin 700 metre ola

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, sosyal medyada Beyaz Masa uygulamasını bu hafta da sürdürdü.

Başkan yardımcılarıyla birlikte takipçilerinin karşısına geçen Başkan Yalçın, ilk olarak geçtiğimiz hafta gerçekleşen Başkan Beyaz Masa uygulamasına dair bilgi paylaşımında bulundu. Geçen hafta kendilerine 46 çeşit talep ve öneri geldiğini hatırlatan Başkan Yalçın, bunların değerlendirilip gereğinin yapıldığını kaydetti.

Daha sonra takipçileriyle sohbete başlayan Başkan Yalçın, yeşil alan ve yol çalışmalarından kentsel dönüşüme, temizlikten sosyal tesise kadar çok çeşitli alanlardaki istek ve talepleri dinleyerek soruları içtenlikle yanıtladı.

Hem belediye çalışmaları hem de koronavirüsle mücadele konusundaki başarılarından dolayı çok sayıda tebrik ve teşekkür mesajı alan Başkan Yalçın’a ayrıca kitap okuma kampanyasında dağıtılan kitaplar ve ‘Ramazan Otobüsü’nden dolayı da yoğun şekilde teşekkür mesajı iletildi.(Haber: Davut Güleç)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.