Büyükkılıç'tan 5 maaş

Büyükkılıç'tan 5 maaş
31 Mart 2020 Salı 17:44

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye’de bugüne kadar başlatılan en önemli ve en anlamlı kampanyalardan birisi olan Milli Dayanışma Kampanyası’na destek verdi. Başkan Büyükkılıç, kampanyaya 5 maaşını bağışlayarak katıldı.

Koronavirüsün önlenmesi ve etkilerinin azaltılması için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı kampanyaya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da destek verdi. “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 5 maaşını bağışlayarak katıldı.

Türkiye’nin zor günleri her zaman birlik beraberlik içerisinde aştığını ve tüm dünyayı etkileyen bu zor günleri de dayanışma içinde aşacağını vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi biz güçlü bir ülke ve güçlü bir milletiz. Biz bize yeteriz. Yeter ki bir ve beraber olmaya devam edelim. Cumhurbaşkanımızın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 maaşımı bağışlayarak katılıyorum ve tüm hemşehrilerimi bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyorum” dedi. (Haber: Davut Güleç)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.