Başkan Palancıoğlu çarşı esnafıyla

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Kapalı Çarşı ve Yeraltı Çarşı esnafını ziyaret ederek dernek yöneticileri ile görüştü.

Başkan Palancıoğlu çarşı esnafıyla
08 Aralık 2019 Pazar 16:51

Görüşmede esnafın taleplerini dinleyen BaşkanMustafa Palancıoğlu, çarşıya yapacakları hizmetleri anlatırken, “Kent hayatını daha konforlu hala getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Esnafımızı seviyoruz. Eski günlerini aratmaması için bizde elimizden geleni yapacağız. Büyükşehir ve Kocasinan ile birlikte destek olacağız. Rabbim ekmeği peşinde olan esnafımıza bol ve hayırlı kazanç versin. Buradaki arkadaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz. Buraları canlandırmak adına etkinlikler yapmayı planlıyorum.” dedi.

Kapalı Çarşı esnafı ve derneğini de ziyaret eden Başkan Palancıoğlu, şunları söyledi:

“Kapalı Çarşı bizler için çok önemli. Burada Kayseri’nin tarihi yatıyor. Kapalı Çarşılar şehirlerin en önemli uğrak noktaları. Melikgazi Belediyesi olarak söz verdik. Kapalı Çarşı’yı tekrar ayağa kaldırarak insanları buraya çekeceğiz. Restorasyonundan, fonksiyon yüklemesine, temizliğine kadar esnafımızın yanındayız. Ayrıca çay ikramları içinde esnaf kardeşlerime teşekkür ederim” dedi ve esnafla sohbet etti.

(Haber:Ramazan Karakuş)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.