Altun: “Üreticilerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz”

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinin 2019 yılı değerlendirme toplantısına katılan Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Bünyan Belediyesi olarak her daim üreticilerin destekçisi olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Altun: “Üreticilerimizi  desteklemeyi sürdüreceğiz”
03 Mart 2020 Salı 17:50

Bünyan Kadın ve Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıya, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Kayseri İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Günay Çakı, Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özsolak, Bünyan İlçe Tarım Müdür Zeki Büyüktanır ve üreticiler katıldı.

Kayseri İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Günay Çakı, yaptığı açılış konuşmasında bir birlik markası olan ve Bünyan'da üretilen Hunat Süt ve Süt Ürünleri tesisini ve ürün yelpazesini genişleteceklerini ve  bu konuda en büyük destekçilerinin ise Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun olduğunu ifade etti.

Bünyan Belediyesi olarak her daim üreticilerin  destekçisi olmaya devam edeceklerini  ifade eden Belediye Başkanı Özkan Altun ise; "Birliğimiz faaliyete başladığı günde itibaren Bünyanımıza çok önemli katma değer sağlamıştır. 2020 yılında yapacakları çalışmalarında da birliğimize başarılar diliyorum. Bünyan Belediyesi olarak her daim destekçileri olmaya devam edeceğiz. El birliği ile yetiştiricimizin emeğini ve alın terini dikkate alarak, Ülke ekonomisine katma değer sağlayacak bir konuma getireceğiz” diye konuştu.

(Haber: Sünbül ALTUNBAŞ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.