Pınar Çocuk Resim Atölyesi Kayseri'de

Türkiye’nin 8 ilindeki 9 farklı noktayı ziyaret etmeye başlayan Pınar Çocuk Resim Atölyesi, İzmir ve Konya’dan sonra 7 – 8 Mart tarihlerinde Kayseri Park AVM’de minik ressamlarla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Pınar Çocuk Resim Atölyesi Kayseri'de
05 Mart 2020 Perşembe 15:33

Pınar’ın 39 yıldır kesintisiz devam eden Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında her yıl binlerce çocuğu resim yapmaya teşvik eden Pınar Çocuk Resim Atölyesi, Kayseri Park AVM’de devam ediyor.

“Her şey çocuklarımız için” anlayışıyla 2016 yılından bu yana Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması ile eş zamanlı düzenlenen Pınar Çocuk Resim Atölyesi, küçük yaşlardan itibaren çocuklara resim yapma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor. Düşlerini renklerle birleştiren binlerce çocuğun resimleri, 39. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamına dahil ediliyor.

Uzmanlar tarafından ücretsiz resim eğitimi alan minik ressamlar, Pınar Kido’nun maskotu ile eğlenceli vakit geçirerek yeteneklerini ortaya çıkarıyor. Şimdiye kadar İzmir ve Konya’yı ziyaret eden Pınar Çocuk Resim Atölyesi, Kayseri’den sonra yoluna Eskişehir, Bursa, İstanbul (Anadolu Yakası), İstanbul (Avrupa Yakası), Gaziantep ve Şanlıurfa ile devam edecek.

(Haber:Nurhan Bayram)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.