LÖSEV: Ramazan bağışı, fitre ve zekatlarınızla çocuklar iyileşsin

LÖSEV: Ramazan bağışı, fitre ve zekatlarınızla çocuklar iyileşsin
21 Mayıs 2020 Perşembe 15:49

Kısa adı LÖSEV olan Lösemili Çocuklar Vakfı  Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üstün Ezer, LÖSEV üzerinden çocuklar ve kanser hastalarına yardım etmek isteyenlere seslendi ve 'Ramazan bağışı, fitre ve zekatlarınızla önce çocuklar iyileşsin” çağrısında bulundu.

LÖSEV'ih Ramazan bağışı, fitre ve zekat konusunda da destek beklediğini belirten Üstün Ezer,kanser hastası çocukların ve ailelerinin yardıma her zamankinden daha fazla yardıma ihtiyacı olduğunu tekrarladı 'Virüs yüzünden tüm dünyanın eve kapandığı bu durumun lösemili çocuklar ve kanser hastaları için yeni bir olgu değil. Tedavi sürecinde tüm hastalar bu durumu yaşıyor. Sizden ve tüm çevrenizdeki akraba, eş ve dostlarınızdan bağışlarınızı, fitre ve zekatlarınızı, LÖSEV’e Lösemili çocuklarınıza vermenizi rica ediyorum. Yapılan bağışların her kuruşunun şeffafça hesabının verildiğini, amacı dışında harcanmadığı 40 bini aşkın ailesi ile LÖSEV Köyü, Lösemili Çocuklar Okulu, Bodrum Tatil Köyü ve LÖSANTE Hastanesi’nin tuğla tuğla nasıl yapıldığını ve hayata bağladığını ispat eden Vakıftır LÖSEV” sözlerini tekrarladı.

LÖSEV ve ihtiyaç sahibi ailelere; Türkiye’deki bütün banka şubelerinin bağış ekranlarından “LÖSEV” diyerek, PTT şubelerinden, LÖSEV irtibat ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek, LÖSEV Ramazan bağış hattı 1998 numaraya SMS ile “FİTRE- ZEKÂT veya FİDYE” yazarak, tüm faturalı hatlardan 3406’ya HAYAT yazıp bir SMS göndererek veya www.losev.org.tr internet sitesi kullanılabiliyor.  Ayrıca ailelere gönderilmek üzere “Ben de bir koli almak istiyorum” seçeneğide bulunuyor. (Haber: Davut Güleç)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.