Yeni tesisin kurdelası kesildi

Kongrede divana verilen önerge ile ismi değiştirilen Kayserispor Tesislerinin resmi açılış töreni hafta sonu yapıldı. Kayserispor Recep Mamur Tesislerinin açılışında protokol tam kadroydu.

Yeni tesisin kurdelası kesildi
05 Ocak 2020 Pazar 16:45

 Törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı milletvekili Mehmet Özhaseki’de, Kayserispor’un geçmişinden bugüne bir özetleme yaptı. Özhaseki “Kayseri bu konularda devamlı güzellikleriyle, iyilikleriyle, açılışları, temel atmaları ve örnek olma duygusuyla gündeme geliyor. Biz de şehrin hep pozitif yanlarını önde tutmaya çalışan insanlar olarak bundan gurur duyuyoruz. Bügün hikayeler ‘Bir varmış, bir yokmuş’ ile başlıyor. Sonunda da ‘İşte geldik, gidiyoruz. Şen olasın Halep şehri’ diye noktalanıyor. Geriye, iyilik yaptıysanız, bir hayır işlediyseniz o kalıyor. Onun dışında hiçbir şey kalmıyor. Kayserispor tarafında yıllarca başkanlık yaptım. En zor işlerden birisi diye biliyorum”  dedi.

Mamur;

Sadece takım

değil, şehir küme düşüyor

Kayserispor’da 14 yıl başkanlık yaptıktan sonra son genel kurulda Kayserispor Fahri Başkanı seçilen Recep Mamur da, “Sadece Kayserispor küme düşmüyor, Kayseri şehri küme düşüyor. Ben buna çok üzülüyorum.” dedi.

Mamur; “14 yıl boyunca dışarından hiç destek almadan burada kendi ürettiklerimizi sattık. İnşallah sizde bu çalışmaları yaparsınız. Bizlerden bir arzunuz olursa koşa koşa yanınızda oluruz. Uzun yıllar ligde en ön sıralarda yer alırdık. Çokta iyi dostluklar edindik, sevdik, sevildik. Çok iyi işlerde yaptık. İnşallah sizler devam ettirirsiniz” dedi.

Daha sonra Kendisine sarı-kırmızılı forma hediye edilerek adını taşıyan tesisin açılışı gerçekleştirildi.

Çopuroğlu:

Yeni tesisler yeni ismiyle hayırlı olsun

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, işadamı Recep Mamur’un isminin verildiği Kayserispor yeni tesislerinin açılışına katıldı. Başkan, yeni tesislerin yeni ismiyle hayırlı olması dileklerinde bulundu.


AK Partili Şaban Çopuroğlu, Kayserispor tesislerinde düzenlenen yeni tesis açılış törenine katıldı.

Tesisin Kayserispor için hayırlı olması temennisinde bulunan Çopuroğlu, “Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız  Mehmet Özhaseki ve protokolümüzle birlikte Kayserisporumuza yıllarca emeklerini harcamış Recep Mamur’un açılan yeni tesislere isminin verilmesi nedeniyle düzenlenen açılış törenine katıldık. Kayserisporumuz adına geçmişten bugünümüze emeklerini esirgememiş olan tüm başkanlarımıza teşekkür ediyor, yeni tesislerin yeni ismiyle hayırlar getirmesini diliyoruz” dedi.


(Haber: Davut GÜLEÇ)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.