Tokgöz: “Kıvılcımı ateşledik”

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz Denizli maçıyla yakaladıkları çıkışı Konyaspor maçıyla devam ettireceklerine inandığını belirterek, cumartesi oynanacak olan kritik maç öncesinde şehrin desteğini arkalarında görmek istediklerini söyledi.

Tokgöz: “Kıvılcımı ateşledik”
20 Şubat 2020 Perşembe 17:35

Basın Sözcüsü Tokgöz,  "Güzel oyun ve aldığımız 3 puan ile bu lige havlu atmayacağımızı herkese göstermiş olduk. Şimdi bu kıvılcımı kendi evimizde oynayacağımız önce Konyaspor, ardından Göztepe maçlarını ile aleve döndüreceğimize tüm camia olarak yürekten inanıyoruz.” dedi.

Taraftarları stada davet eden Tokgöz şunları söyledi:

"Bir kıvılcım yeter‘ ’sloganı ile çıktığımız bu yolda Denizlispor galibiyeti ile birlikte ilk kıvılcımı yaktık. Güzel oyun ve aldığımız 3 puan ile bu lige havlu atmayacağımızı herkese göstermiş olduk. Şimdi bu kıvılcımı kendi evimizde oynayacağımız önce Konyaspor, ardından Göztepe maçlarını ile aleve döndüreceğimize tüm camia olarak yürekten inanıyoruz. Bizler inandık ve sizlerin de bize inandığınızı görmek istiyoruz. Cumartesi günü saat 14.00’de Kadir Has Stadyumundayız. Hedefimiz 30 bin. Bu zorlu yolda bizleri yalnız bırakmayacağınıza yürekten inanıyoruz."

(Haber: Samed Aydın SUN)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.