Red Bull Neymar Jr’s Five 22 şubatta başlıyor

Dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar Jr’ın ismiyle düzenlenen Red Bull Neymar Jr's Five, bu sene 5’inci yılını kutluyor. Türkiye elemeleri Şubat ve Mart ayında 15 farklı şehirde gerçekleştirilecek olan Red Bull Neymar Jr's Five’ın, Türkiye finali ise 29 Mart’da düzenlenecek.

Red Bull Neymar Jr’s Five 22 şubatta başlıyor
14 Şubat 2020 Cuma 13:17

Sokak futbolu, geçmiş günlere dönmek isteyenler ve şehirlerde futbol oynama fırsatı bulamayanlar için geri dönüyor

Brezilya’daki büyük finale gitmek isteyen takımlar ilk olarak 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde İzmir, Gaziantep ve Trabzon’da elemeleri geçmeye çalışacak. Bu heyecan dolu turnuvanın Türkiye finali ise 29 Mart’ta gerçekleştirilecek. Red Bull Neymar Jr’s Five’da dünyanın en iyi sokak futbolu takımı olmak isteyenler redbullneymarjrsfive.com adresinden hayallerine adım atabiliyor.

Yapılan bilgilendirmede; sokak futbolunda hünerlerini sergilemek isteyenlerin mücadelesine sahne olacak Neymar Jr’s Five’da Türkiye elemeleri İzmir, Gaziantep ve Trabzon’dan sonra Denizli, Adana, Samsun, İstanbul, Mersin, Kayseri, Kocaeli, Konya, Ankara, Bursa, Antalya ve Eskişehir’e uğrayacak. 23 Mart’ta elemelerin son bulacağı Red Bull Neymar Jr’s Five’ta Türkiye finali ise 29 Mart’ta yapılacak. Finallerden şampiyon olarak ayrılacak takım Brezilya’da düzenlenecek Dünya Finalleri’ne giderek, Türkiye’yi temsil edecek ve dünya şampiyonu Neymar Jr Enstitisü’ne karşı oynama fırsatını yakalayacak.

İHA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.