Nuri Şahin'e Beklenmedik Çıkış: "Harvard'da Okumuş Ama 10 Kişi Kalan Kayseri'ye Yenildi"

Teknik Direktör Güvenç Kurtar, meslektaşı Nuri Şahin hakkında sert ifadelere yer verdi. Antalyaspor'un genç çalıştırıcısı için, "Nuri Şahin, Harvard'da okumuş. 10 kişi kalan Kayseri'ye yenildiler" dedi.

Nuri Şahin'e Beklenmedik Çıkış: "Harvard'da Okumuş Ama 10 Kişi Kalan Kayseri'ye Yenildi"
07 Ocak 2022 Cuma 13:34

Şu anda yorumculuk yapanGüvenç Kurtar Nuri Şahin'le ilgili ilginç açıklamalarıyla dikkat çekti. Antalya spor'un, Beşiktaş'a kaybettiği Süper Kupa finali sonrasında, "Nuri Şahin, Harvard'da okumuş. 10 kişi kalan Kayseri'ye yenildiler" sözlerini sarf etti.

"KİTABINI YAZAYIM OKUSUNLAR"

Antalyaspor'un genç çalıştırıcısını sert bir şekilde eleştiren Kurtar, "Mesela 10 kişi kaldın, nasıloynayacaksın? orada Harvard'da bunun kitabı yok ki! Ben yazayım, Harvard'da okusunlar" dedi.

HARVARD'DA PROGRAMI BİTİRDİ

Nuri Şahin, Harvırd Ünüversitesi  "Businness of Entartainment, Media and Sports" programını bitirdi. Dani Alves ve Kaka gibi isimlerle aynı dönemde yer aldı. 32 yaşındaki Nuri, her fırsatta eğitim ve spor hayatını birlikte devam ettirme isteğini ifade ediyor.

2018'DEN BU YANA YORUMCULUK YAPIYOR

71 yaşındaki Güvenç Kurtar, kariyerinde 17 takım çalıştırdı. 2018'de son olarak Gümüşhane'de görev yapan tecrübeli isim, o tarihten bu yana yorumculuk yapıyor


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.