Kuyruklu yalan..!

Kayserispor’un yıldız futbolcusu Bernard Mensah yine yaygın basının manşetlerindeydi. Mensah’ın uzun süredir maaşını alamadığı gerekçesiyle serbest kalacağı ve ara transfer döneminde Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağının verildiği haberde Ganalı futbolcunun TFF’ye başvurduğu belirtildi.

Kuyruklu yalan..!
27 Kasım 2019 Çarşamba 16:22

Dün ise Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı gazetemize yaptığı özel açıklamada bu haberin gerçeği yansıtmadığını; kocaman kuyruklu bir yalan olduğunu söyledi.

Başkan Gözbaşı “ Biz yeni oluşturacağımız ekibimizle birlikte yepyeni bir sayfa açıyoruz ve Kayserispor’u layık olduğu yere taşımak için ciddi hazırlıklar yapıyoruz. Mensah gibi oyuncularımızla da uzun süre birlikte yürümeyi hedefliyoruz. Bu tarz haberler maksatlı ve yıpratıcı haberler dikkate almıyoruz” dedi.

Başkan Berna Gözbaşı “ Büyük bir sorumluluk altına girdikten sonra diğer futbolcularımız gibi şahsıma en büyük destek veren ve bugünleri hep birlikte atlatmamız konusunda yanımızda olan isimlerden biriside Bernard Mensah’tır. Hem birebir görüştüğümüz de, hem de bana gönderdiği destek mesajlarında böyle bir sıkıntının olmadığı ve olmayacağı ortadadır. Taraftarımız rahat olsun, Mensah başta hiçbir oyuncumuzla sorunumuz yok, kısa sürede hep birlikte güzel işler yapacağız”dedi.

Başkan Berna Gözbaşı futbolculara Beşiktaş maçı öncesinde de maaş ödemelerinin yapılacağını yineledi.

(Haber: Canan BAYRAM)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.